KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16305204
nr 1630 5204
Göran Strååt
(1913-1994), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 105x74 cm
Göran Strååt, svensk skulptör, målare och tecknare född 1913, död 1994.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:53:38
27/6 23:40:10
Göran Strååt
Läs mer om Göran Strååt